Pigtail Single Mode 2M conector SC-APC
5.99 RON

Pigtail Single Mode 2M conector SC-APC

|
Adauga intrebare
Descriere

Pigtail Single Mode 2M conector SC-APC

  • Cod produs PIG-SC-APC-2
  • Brand Safer
  • Taxa verde 0
  • Termen de livrare: 2-4 zile
5.99 RON
In stoc

Descriere produs

Pigtail Single Mode 2M conector SC-APC

 

Pigtailul este o secțiune scurtă de fibră optică cu înveliș tampon, terminată într-un capăt cu o mufă de conectare și celălalt capăt lăsat liber. Pigtail-urile se sudează cu fibrele cablului de distribuţie, eliminând astfel procesul de pregătire a conexiunilor.

Tip conector: SC-APC
Tip fibră optică: 9  / 125 µm
Lungime: 2 m