Pigtail Single Mode 2M conector SC-APC
4.99 RON 5.99 RON

Pigtail Single Mode 2M conector SC-APC

|
Adauga intrebare
Descriere
  • Pigtail Single Mode
  • Lungime: 2metri
  • Conector SC-APC
  • Cod produs PIG-SC-APC-2
  • Brand Safer
  • Taxa verde 0
  • Termen de livrare: 1-2 zile
4.99 RON 5.99 RON
In stoc

Descriere produs

Pigtail Single Mode 2M conector SC-APC

 

Pigtailul este o sectiune scurta de fibra optica cu invelis tampon, terminata intr-un capat cu o mufa de conectare si celalalt capat lasat liber. Pigtail-urile se sudeaza cu fibrele cablului de distributie, facand procesul de conectare al retelelor de fibra optica mai ieftin si mai rapid

Tip conector SC-APC
Tip fibra optica 9  / 125 µm
Lungime 2 metri