Echipamente fibra optica

Mod afisare:
  1. Fibra optica 4 fire Single Mode 1200N cu Gel monotube
  2. Fibra optica 4 fire Single Mode 1200N cu armatura
  3. Fibra optica 8 fire Single Mode
    In stoc
  4. Fibra optica 4 fire Single Mode 2700N cu sufa
  5. Fibra optica 8 fire Single Mode 2700N cu sufa FOSM8FSUFA
  6. Fibra optica 8 fire Single Mode 1200N cu armatura
  7. Fibra optica 12 fire Single Mode
  8. Fibra optica 12 fire Single Mode 1200N cu armatura
  9. Fibra optica 12 fire Single Mode 2700N cu sufa, FOSM12FSUFA
  10. Fibra optica 24 fire Single Mode 1200N cu Gel monotube
  11. Pitgail Single Mode 1M conector SC
  12. Pitgail Single Mode 2M conector SC-APC
  13. Pitgail Single Mode 1M conector FC
  14. Pitgail Single Mode 1M conector  FC/APC
  15. Pigtail fibra LC singlemode ULTIMODE PG-55S
  16. Patchcord Single Mode 1M SC/UPC-SC/UPC
  17. Patchcord Single Mode 3M SC/APC-SC/APC
  18. Patchcord Single Mode 1M SC-ST
    In stoc
  19. Conector mecanic fibra optica SM SC/UPC
  20. Conector rapid fibra optica SC/APC
  21. Patchcord 1M SC-FC simplex singlemode
  22. Patchcord 3M SC-LC simplex singlemode
  23. Patchcord 3M SC-SC simplex singlemode
  24. Conector mecanic fibra optica SM/MM (Sudura Mecanica) 5 buc
  25. Modul SFP Single Mode WDM 1000MB/s 20KM Conector SC (TX)
  26. Modul SFP Single Mode WDM 1000MB/s 20KM Conector SC (RX)
  27. Modul SFP Multimode 1000MB/s  2 fibre conectori LC - max 2KM
  28. Cutie distributie fibra optica FTTH 2 intrari si 6 iesiri
  29. Media convertor MM 2 fibre conectori SC 100MB/s max 2KM
  30. Cutie distributie fibra optica FTTH 2 intrari si 12 iesiri
  31. Media convertor MM 2 fibre conectori SC 1000MB/s max 2KM
  32. -23%
    Media convertor MM conector SC 100Mb/s 2KM - MC100CM
  33. -23%
    Mediaconvertor SM 100MB/s WDM TP-LINK MC111CS
  34. -54%
    Media convertor SM conector SC 100Mb/s 20KM - MC112CM
  35. Switch 3 porturi 1 SFP + 2 Lan Gigabit
  36. -44%
    Media convertor MM conector SC 1000Mb/s - MC200CM
  37. -17%
    Set mediaconvertor RX TX Multi Mode conectori SC max 2KM
  38. -11%
    Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC
  39. -32%
    Media convertor SM conector SC 1000Mb/s 15KM - MC210CS
  40. -10%
    Set mediaconvertor RX+TX Single Mode 100Mb/s 25Km
  41. Media convertor 20KM 100Mbps cu port SFP UOF7201E
  42. Set mediaconvertoare Single Mode RX TX conector SC max 20KM