Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu

Retele si Telefonie

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

0,27 RON (include TVA)

Conector fibra FC|APC|SM|9µm

Conector fibra FC|APC|SM|9µm

2,99 RON (include TVA)

Conector fibra LC|APC|SX SM|9µm

Conector fibra LC|APC|SX SM|9µm

3,49 RON (include TVA)

Conector fibra SC|APC|SM|9µm

Conector fibra SC|APC|SM|9µm

3,49 RON (include TVA)

Conector fibra LC|UPC|SX SM|9µm

Conector fibra LC|UPC|SX SM|9µm

3,99 RON (include TVA)

PIGTAIL Single Mode SC/UPC 1.5M

PIGTAIL Single Mode SC/UPC 1.5M

5,99 RON (include TVA)

Patchcord Cat6, 5 metri, UTP mufat

Patchcord Cat6, 5 metri, UTP mufat

8,99 RON (include TVA)

Priza dubla de retea aplicata 8P8C CAT6

Priza dubla de retea aplicata 8P8C CAT6

14,99 RON 12,49 RON(include TVA)

-17%
Switch 5 porturi TP-Link SF1005D

Switch 5 porturi TP-Link SF1005D

39,99 RON (include TVA)

Organizator cablu cu capac 1U, 19

Organizator cablu cu capac 1U, 19"

39,99 RON (include TVA)

Router wireless TP-LINK TL-WR820N 300Mb/s

Router wireless TP-LINK TL-WR820N 300Mb/s

99,99 RON 59,99 RON(include TVA)

-40%
Set 100 suruburi pentru RACK

Set 100 suruburi pentru RACK

69,99 RON (include TVA)

Patch Panel 24 porturi rackabil CAT5E

Patch Panel 24 porturi rackabil CAT5E

119,99 RON 79,99 RON(include TVA)

-33%
  1. ‹‹
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. pagNext.png
  6. ››

Retele si Telefonie

Retele si Telefonie

Echipamente de retele si telefonie . Infrastructura unei retele de calculatoare determina in mod direct viteza cu care puteti raspunde la provocarile afacerii pe care o conduceti si la oportunitatile care se ivesc. Cablarea structuratã reprezintã un set de standarde ce determinã modalitatea de instalare a cablurilor ce întrã în componenþa reþelelor de date sau voce din birouri,clãdiri,banci,hoteluri,centre de afaceri, etc. Odata cumparata o centrala telefonica aceasta trebui instalata si configurata conform cu necesitatile fiecarui client in parte. Pentru a putea instala o centrala telefonica intr-un spatiu de birouri este nacesara cablare structurata , in cazul in care clientul nu are o astfel de retea ATU TECH SRL va poate asigura si serviciile de realizare a unei cablari structurate la standard CAT5e sau CAT6.

CATEGORII  
Filtreaza Rezultate

Filtreaza dupa:

MontajMai putin

PoeMai putin

Tip cabluriMai putin

PretMai putin

Min:  0 Ron

Max:  12.999,99 Ron