Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

0 din 5 scrie un review

Producator: Safer

Cod produs: 1FTTH-1K

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

Livrare din stoc | 1-2 zile

Comenzi telefonice: 0371-783-783

699,99 RON

599,99 RON(include TVA)

Transport Gratuit

IN STOC Stoc

Cos Adauga in cos
Introduceti adresa de e-mail si telefonul.
Adauga la favorite Vreau instalare

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

Specificaţii:

  • Model: 1FTTH-1K
  • Lungime: 1 km
  • Fibră: 1× 9/125 (G.657A2), culoare naturală
  • Atenuare: ≦ 0.4 dB @ 1310 nm, ≦ 0.3 dB @ 1550 nm
  • Rază minimă de îndoire: 120 mm
  • Rază minimă de îndoire (fără şufă): 10 mm (static), 25 mm (dinamic)
  • Manta: material LSZH, culoare neagră
  • Şufă de susţinere: ⌀ 1mm
  • Forţă de tracţiune pe termen scurt: 600 N
  • Rezistenţă la rupere N/100 mm: 2200
  • Temperatura de operare: -20℃ ~ +70℃
  • Greutate: ~17.5 Kg/km

Cod

1FTTH-1K

Culoare fibra

Natural

Tip Fibra

9/125 (G657A2)

Culoare manta

Negru

Material manta

LSZH

Coppered Steel wire diameter (mm)

0.45

Grosime sufa

1.0

Dimensiune cablu (mm)

5.2(±0.1)*2.0(±0.1)

Greutate(Kg/km)

21

Min. bending radius (mm)

(Along the cable flat direction)

15(static) ;30(dynamic)

Atenuare (dB/km) 

≦0.4 at 1310nm, ≦0.3 at 1550nm

Temperature Dependence Induced Attenuation

(-40℃ to +60℃) (dB/km)

≤0.04

Short tension (N)

600

Short crush (N/100mm)

2200

Operation temperature (℃)

-40~+70

Installation temperature (℃)

-5~+60

Transportation and storage temperature (℃)

-40~+70


Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Produse similareDown
Conector rapid cu GEL

0,49 RON 0,39 RON (include TVA)

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

0,27 RON (include TVA)

Priza dubla de retea aplicata 8P8C CAT6

14,99 RON 12,49 RON (include TVA)

Fibra optica 8 fire Single Mode

2,59 RON (include TVA)

Cablu de retea UTP Cat5 mufat 1 metru

2,99 RON (include TVA)

Patchcord UTP CAT6, 2 metri, ROSU

4,99 RON (include TVA)

Organzator cu capac pentru rack 19 inch, 1U

29,99 RON 24,99 RON (include TVA)

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH