Patch Cord 3M SC-SC simplex Fibra Optica, SM-SCSC-3
19.99 RON

Patch Cord 3M SC-SC simplex Fibra Optica, SM-SCSC-3

|
Adauga intrebare
Descriere
  • Patch cord optic SC-SC
  • Conectori /PC(albastru) sau /APC(verde)
  • Fibra SM OS2 G652D/G657A1
  • Semi-tight bufer
  • Diametru cablu 2-3mm, Simplex
  • Manta LSZH
  • Culoare galben
  • Lungime 3m
  • Cod produs SM-SCSC-3
  • Brand Braun group
  • Termen de livrare: 2-4 zile
19.99 RON
In stoc

Descriere produs

Patch cord optic SC-SC, conectori APC (verde), fibra SM OS2 G652D/G657A1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta LSZH, culoare galben, lungime 3 metri.