Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m
499.99 RON

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

|
Adauga intrebare
Descriere

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

  • Cod produs 1FTTH-1K
  • Brand Safer
  • Taxa verde 0
  • Termen de livrare: 2-4 zile
499.99 RON
In stoc

Descriere produs

Fibra optica FTTH 1 fibra cu sufa - Tambur 1000m

Specificaţii:

  • Model: 1FTTH-1K
  • Lungime: 1 km
  • Fibră: 1× 9/125 (G.657A2), culoare naturală
  • Atenuare: ≦ 0.4 dB @ 1310 nm, ≦ 0.3 dB @ 1550 nm
  • Rază minimă de îndoire: 120 mm
  • Rază minimă de îndoire (fără şufă): 10 mm (static), 25 mm (dinamic)
  • Manta: material LSZH, culoare neagră
  • Şufă de susţinere: ⌀ 1mm
  • Forţă de tracţiune pe termen scurt: 600 N
  • Rezistenţă la rupere N/100 mm: 2200
  • Temperatura de operare: -20℃ ~ +70℃
  • Greutate: ~17.5 Kg/km