Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, Tp-Link TL-SM321B-2
54.99 RON

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, Tp-Link TL-SM321B-2

|
Adauga intrebare
Descriere
  • Modul SFP
  • Design comunicare tip Gigabit
  • Fibra optica
  • Transmisie pana la 2 Km
  • Single-Mode Fiber 9/125 μm SMF
  • Functioneaza cu modulul TL-SM321A-2 (pereche)
  • Cod produs TL-SM321B-2
  • Brand Tp-Link
  • Termen de livrare: 2-4 zile
54.99 RON
In stoc

Descriere produs

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, Tp-Link TL-SM321B-2

TL-SM321B-2 de la TP-LINK este proiectat sa functioneze in pereche TL-SM321A-2 pentru a crea o comunicare locala prin fibra tip gigabit de pana la 2 km (2.000 de metri). Cu tip de fibra optica monomod, perechea de module poate sa creeze cu succes o cale gigabit full-duplex intre switch-uri, dispozitive de stocare si server.

Modulul SFP TL-SM321B-2 de la Tp-Link este dezvoltat in conformitate cu Contractul cu surse multiple conectabile in forma mica sau SFP-MSA. Ca transceiver optic WDM Bi-Directional, TL-SM321B-2 foloseste un conector de interfata optica LC Bi-Directional integrat si transmisia de date de pana la 2 km in 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber).

De asemenea, TL-SM321B-2 incorporeaza caracteristica Digital Diagnostic Monitoring sau DDM,compatibila cu SFF-8472. Accepta monitorizarea in timp real a transceiver-ului aratand in acelasi parametrii inclusiv curentul transceiver-ului care transmite/primeste puterea optica dar si alte date cum ar fi temperatura de functionare

Acest dispozitiv de la TP-Link este folosit cu precadere la retelele de fibra pe distanțe scurte și medii și oferă o conexiune rapidă și stabilă de fibră gigabit pentru switch-uri, routere, servere etc.