Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

Media convertor SM conector SC 100Mb/s 20KM - MC112CM

0 din 5 scrie un review

Producator: Tp-Link

Cod produs: MC112CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK MC112CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu

Comenzi telefonice: 0371-783-783
Formele de plata acceptate :
Plata Ramburs : Platesti la primirea coletului
Plata anticipata : Prin virament bancar

249,99 RON

114,99 RON(include TVA)

MOMENTAN INDISPONIBIL

Adauga la favorite Vreau instalare
Descriere Down Comentarii Down

MEDIA CONVERTOR TP-LINK MC112CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu.

 

Tip Conexiune: Wired
Tip Dispozitiv: Accesorii
Rata de Transfer: 10/100 Mb/s
Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Acoperire: 20 Km
Functii Avansate: Adoptă tehnologia WDM, Mod transfer Half/Full-Duplex pentru port-ul FX, Controlul Fluxului Full Duplex (IEEE 802.3x), Controlul Fluxului Half Duplex (Backpressure), Link Fault Passthrough şi Far End
Port uri: 1 100M SC port, 1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Indicator LED: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Aplicatie: Interior/Exterior
Frecventa: TX: 1310nm / RX: 1550nm
Dimensiuni: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm


Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Produse similareDown
Conector rapid cu GEL

0,49 RON 0,39 RON (include TVA)

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

0,28 RON (include TVA)

Mufa UTP 8p8c Cat6E

0,30 RON (include TVA)

Conector ecranat Rj45 CAT5E

0,79 RON (include TVA)

Fibra optica 8 fire Single Mode

2,59 RON (include TVA)

Patchcord UTP, 0.5 metri, negru, CAT6

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Galben

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Rosu

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Verde

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Gri

2,99 RON (include TVA)

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail Media convertor SM conector SC 100Mb/s 20KM - MC112CM unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH