Media convertor SM conector SC 1000Mb/s 15KM, MC210CS
152.99 RON

Media convertor SM conector SC 1000Mb/s 15KM, MC210CS

|
Adauga intrebare
Descriere
  • Viteza de transfer 1000 Mbps
  • Distanta de transfer 15 km
  • Porturi 1x SC, 1x RJ45
  • Garantie 24 luni
  • Cod produs MC210CS
  • Brand Tp-Link
  • Taxa verde 0
  • Termen de livrare: 1-2 zile
152.99 RON
In stoc

Descriere produs

Media convertor SM conector SC 1000Mb/s 15KM, MC210CS

 

MC210CS este un convertor media conceput pentru a converti fibra 1000BASE-LX in linii de cupru 1000Base-T sau invers. Proiectat conform standardelor IEEE802.3ab 1000Base-T si IEEE802.3z 1000Base-LX, MC210CS este proiectat pentru a fi utilizat cu cablu de fibra monomod care utilizeaza conectorul SC-Type. Functioneaza la 1310 nm atat la transmiterea, cat si la receptia datelor.