Sursa de alimentare 24V/1.5A, montaj pe sina DIN, Safer SAF-24-DIN1.5
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Sursa 24V
  • 1.5 A
  • Montaj in sina DIN
  • Eficienta mare (85%)
  • Cod produs SAF-24-DIN1.5
  • Brand Safer
  • Garantie 24 luni
Produsul poate fi livrat la locker
PRP: 69 , 99 Lei
60, 99 Lei
Diferenta: 8 , 100 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
5-10 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Descriere produs
Cu o tensiune de iesire de 24V si un amperaj de 1.5A, sursa de alimentare SAF-24-DIN1.5 are o eficienta ridicata, de pana la 85%, economisind energie si reducand costurile de functionare.
Descriere
Descriere produs
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie 24 luni
  • EAN 8435325464053
  • Ecotax 0.18
  • Brand Safer
Iesire DC 24V 1.5A
Tensiune de intrare AC 100V ~ 240V 50Hz-60Hz
Dimensiuni 97 (D) x 55 (I) x 88 (L) mm
Protectie suprasarcina/supratensiune/scurtcircuit
Eficienta >85%