Accesorii camere IP

Mod afisare:
  1. Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C, TEL0004A
  2. Mufa RJ11 pentru cablu telefon, 6 pini 4 contacte, RJ11
  3. Mufa receptor telefon, 4 pini, 4 contacte, RJ10
  4. Mufa RJ45 UTP/ FTP, 8 pini, cu ecranaj metalic, TEL0005A
  5. Patchcord UTP, 0.5 metri, negru, CAT6
  6. PATCHCORD UTP CCA GALBEN 1M, KPO2779E-1.0
  7. Patchcord retea CAT5 1M Galben
    In stoc
  8. Patch cord UTP, Cat6, 2m PP6U-2M/B
  9. Patchcord retea CAT6 2M Rosu
  10. Patch cord UTP Gembird Cat6 negru PP6U-2M/BK
  11. Patchcord retea CAT6 3M Verde, PP6U-3M/G
  12. -11%
    Alimentator camera supraveghere 12V 1A in comutatie, AT 12V1A
  13. -40%
    Alimentator 12V - 2A in doza rotunda, DOZA2A
  14. Alimentator 12V1A Dahua
    In stoc
  15. Patchcord 1M SC-FC simplex singlemode L3213
  16. Alimentator 12V 2A Dahua, PFM320-EN-S
  17. Switch 5 porturi 10/100 Mbps, Hikvision, DS-3E0105D-E
  18. Alimentator de exterior 12V- 2A Dahua, PFM300
  19. -55%
    SD Card 32GB card memorie Kingstone Clasa 10, SDCS/32GB
  20. -7%
    Sursa alimentare in comutatie 12V 5A stabilizata, S 60 12
  21. Patchcord 3M SC-LC simplex singlemode L32153
  22. Patchcord 3M SC-SC simplex singlemode
  23. Memorie USB 2.0 ADATA, 32 GB - AUV240-32G-RBK
  24. Switch 8 porturi 10/100 Mbps, Hikvision, DS-3E0108D-E
  25. -20%
    CARD MicroSD ADATA 64GB Clasa 10, AUSDX64GUICL10-RA1
  26. -56%
    Card de memorie microSD 64Gb Kingston Clasa 10, SDCS/64GB
  27. -18%
    Alimentator camera supraveghere 12V 5A in comutatie, GLO-12V5A
  28. Set transmisie ePOE 400m-1000m over coaxial Dahua LR1002
  29. -10%
    Sursa alimentare in comutatie 12V 10A stabilizata, S 120 12
  30. -38%
    Alimentator 12V - 5A cu 4 iesiri, SAF-60-12-4CH
  31. -8%
    Sursa de alimentare 12V-12.5Ah 150W, S 150 12
  32. SURSA ALIMENTARE 15A 180W 12V
  33. Switch 8 porturi TP-LINK 10/100MBS TL-SF1008D