Camera supraveghere de interior, 8 MP, lentila 2.8mm, IR 30 metri, Hikvision, DS-2CE57U1T-VPITF2.8
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Rezolutie 4K
  • Lentila fixa 2.8 mm
  • Unghi vizual 102°
  • Iluminare IR 30 de metri
  • 4 tehnologicii: Turbo HD, HDCVI, AHD
  • Cod produs DS-2CE57U1T-VPITF2.8
  • Brand Hikvision
  • Garantie 36 luni
Produsul poate fi livrat la locker
PRP: 447 , 99 Lei
262, 99 Lei
Diferenta: 185 , 00 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
1-2 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Descriere produs
Camera de supraveghere Hikvision, DS-2CE57U1T-VPITF2.8 este un model 4 in 1, astfel este compatibil cu cele 4 tehnologicii: Turbo HD, HDCVI, AHD si analogic. Pentru a putea schimba tehnologiile, trebuie doar sa apasati pe buton timp de 5 secunde.
Inregistrare la rezolutia 4K
Camera va inregistra la rezolutia 4K cu 3840 × 2160 pixeli si 12 cadre pe secunda.
Lentila fixa de 2.8 mm va capta un  unghi generos de 102°, astfel aceasta camera este potrivita pentru a supraveghea spatii comerciale.
rezolutie 4k
Iluminare nocturna IR
iluminare ir
Functii pentru ajustarea imaginii
functie reducere a zgomotului ajustare automata a intensitatii luminii wdr
Descriere
Descriere produs
Inregistrare la rezolutia 4K
Iluminare nocturna IR
iluminare ir
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie 36 luni
  • EAN 6954273669317
  • Ecotax 2
  • Rezolutie 8 Megapixeli(4K)
  • Brand Hikvision
  • Iluminare noapte Infrarosu 10 - 30 metri
  • Destinatie Utilizare camera Interior
Senzor imagine 8.29 megapixel, CMOS progressive scan
Rezolutie 3840 (H) × 2160 (V)
Iluminare minima Color: 0.01 Lux @(F1.2, AGC ON), 0 Lux cu IR
Lentila 2.8 mm
Unghi vizual 102.2°
Zi & Noapte Filtru IR
Ajustare unghi Pan: 0° la 355°, Tilt: 0° la 75°, Rotate: 0° la 355°
Functii de ajustare a imaginii DWDR, 3DNR, BLC
Interfata 1 ieșire video HD analogica
Buton TVI/AHD/CVI/CVBS
Temperatura de operare -40 °C - 60 °C
Alimentare electrica 12 VDC ±25%
Protectie IP67, IK10
Consum Maxim 5.3 W
Material Metal
Distanta IR 30 de metri
Comunicare Up the coax, Protocol: HIKVISION-C (ieșire TVI)
Dimensiune Φ 110.8 mm × 84.7 mm (Φ 4.4" × 3.3")
Greutate 495 g
Descarca de aici documentatia necesara:
Intrebari si raspunsuri
Intrebari si raspunsuri
Ai nelamuriri? Pune o intrebare si vei primi raspuns.
Adauga o intrebare
Review-uri
Review-uri
starstarstarstarstar
Nota produs
Video
Video