Camera de supraveghere Turbo HD Hikvision DS-2CE12KF3T-LE(2.8mm), 3K, Iluminare Duala IR si LED alb 40m, 2.8m, PoC, IP67
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Rezolutie video 3K @ 20fps
  • Lentila fixa: 2.8mm (110°)
  • Smart Hybrid Light IR si LED alb 40m
  • Functii ajustare imagine
  • Detectie miscare
  • Alimentare 12V sau PoC
  • Indice protectie praf si apa IP67
  • Cod produs DS-2CE12KF3T-LE(2.8mm)
  • Brand Hikvision
  • Garantie 36 luni
PRP: 399 , 99 Lei
310, 99 Lei
Diferenta: 89 , 00 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
2-4 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Descriere produs
Camera de supraveghere analogica DS-2CE12KF3T-LE(2.8mm) suporta o rezolutie maxima de pana la 3K cu 20 de cadre pe secunda, pentru a va putea bucura de imagini cat mai clare, bogate in detalii.
Camera are o lentila fixa de 2.8mm, cu un unghi de vizualizare de 110°.
 rezolutie 3K
smart hybrid dual
wdr
Tehnologia PoC permite transmiterea atat a curentului electric, cat si a datelor printr-un singur cablu, simplificand si reducand semnificativ timpul de instalare. In plus, camera poate fi alimentata clasic, la 12V, daca este necesar.
ATENTIE: Tehnologia PoC functioneaza exclusiv cu DVR-uri compatibile.
alimentare poe
Temperatura de functionare de la -40°C pana la +60°C
IP67
Descriere
Descriere produs
 rezolutie 3K
smart hybrid dual
wdr
alimentare poe
IP67
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie 36 luni
  • EAN 6931847198046
  • Ecotax 0.8
  • Rezolutie 6 Megapixeli(3K)
  • Brand Hikvision
  • Iluminare noapte Iluminare duala cu LED si IR
  • Destinatie Utilizare camera Interior
Senzor 3K CMOS Image Sensor
Rezolutie 3K (2960 x 1665)@20fps, 4MP/1080P@25/30fps
Lentila 2.8 mm, unghi vizualizare 110°
Iluminare minima 0.0005 Lux (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu WL pornit
Distanta IR Pana la 40 metri, Tehnologie Smart IR
Distanta lumina alba Pana la 40 metri
WDR 130dB
Comunicare HIKVISION-C
Alimentare 12 VDC±25% sau PoC, consum max. 7.8W
Temperatura de operare -40°C ~ +60°C
Protectie IP67
Dimensiuni 194.2 x 78 × 74.5 mm