Cheie cu Impact 1/2 inchi cu unghi drept si inel de fixare Milwaukee M12 FRAIWF12-0, 270Nm, 12V, 4933471699
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Cheie cu unghi drept si inel de fixare
  • Cuplu de strangere: 270 Nm
  • Cuplu de desfacere: 300 Nm
  • Sistem de prindere 1/2″ patrat
  • Rata de impact: 0-1350/ 0-2700/ 0-3600
  • Motor fara perii POWERSTATE™
  • Sistem cu 4 moduri DRIVE CONTROL
  • Compatibil cu acumulatorii M12
  • 1 AN EXTRA GARANTIEOferita de producator - Vezi detalii
logo Milwaukee
  • Cod produs 4933471699
  • Brand Milwaukee
  • Garantie 24 luni
PRP: 2040 , 99 Lei
1299, 99 Lei
Diferenta: 741 , 00 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
1-2 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Descriere produs
Cheia de impact cu unghi drept si inel de fixare Milwaukee M12 FRAIWF12-0 ofera un cuplu de strangere de 270 Nm si un cuplu de desfacere de 300 Nm, fiind ideala pentru diverse aplicatii.
cheie cu impact unghi drept milwaukee
Capul compact, cu o lungime de doar 71 mm, permite accesul in spatii inguste, iar designul alungit ofera flexibilitate in zone greu accesibile. Elementul de prindere de 1/2″ cu inel de fixare permite schimbarea rapida a cheilor, iar LED-ul integrat asigura vizibilitate in spatii slab iluminate. cheie cu impact unghi drept milwaukee
Descriere
Descriere produs