Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

Fibra optica 24 fire Single Mode 1200N cu Gel monotube

0 din 5 scrie un review

Producator: ETK

Cod produs: SLT-NMA-SJ-24

Fibra optica 24 fire Single Mode 1200N cu Gel monotube. Pretul este la metru. Unitatea de ambalare : multiplu de 100M

Livrare din stoc | 1-2 zile

Comenzi telefonice: 0371-783-783
Formele de plata acceptate :
Plata Ramburs : Platesti la primirea coletului
Plata anticipata : Prin virament bancar

3,79 RON(include TVA)

IN STOC Stoc

Cos Adauga in cos
Introduceti adresa de e-mail si telefonul.
Adauga la favorite Vreau instalare
Descriere Down Comentarii Down

Fibra optica 24 fire Single Mode 1200N cu Gel monotube. Pretul este la metru. Unitatea de ambalare : multiplu de 100M

 

Specificatii tehnice
 
Lungime de unda 1310nm...1550nm; 
Temperatura de lucru: -40C - +70 °C;
Greutate cablu (kg/km): Approx. 45 kg/km – 55kg/km;
Diametru exterior: Approx. 7.0mm (2...12) — 8.0mm (16,24).
 
Conductoare libere
-Material: Polibutenătereftalată (PBT) 
-Diametru: 3.4 mm pentru 2/4/6/8 /12 fibre 
             4.2 mm pentru 16/24fibre
 
 
Manta exterioară
 
 
-Material:   HDPE negru
-Grosime: (Approx)  1.3mm
-Diametru 245 ± 5 µm 
 
 
Caracteristici mecanice
 
 
Rezistenta la tractiune: ≥1200 N
Rezistenta la impact:
-Diametru nicovala 300mm, inaltime 1m, m=1kg,teste efectuate 5
Rezistenta la zdrobire:2200 N/10Cm
Atenuare la 1310 nm ≤ 0.334 dB/km 
          la 1383 nm ≤ 0.314 dB/km*1 
          la 1550 nm ≤ 0.194 dB/km 
          la 1625 nm ≤ 0.224 dB/km

Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail Fibra optica 24 fire Single Mode 1200N cu Gel monotube unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH