Kit invertor On-Grid trifazat Afore, 10KW si 22 panouri fotovoltaice monocristaline 460W, BNT010KTL-2-460W-1
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Pachet formati din:
  • Invertor trifazat 10KW
  • 22 panouri monocristaline 460W
  • Garantie extinsa 5 ani Afore
  • 25 ani garantie Astronergy
  • Garantia este valabila doar cu inregistrare prealabila pe site-ul producatorului
Daca marfa este refuzata, se retine taxa de transport.
  • Cod produs BNT010KTL-2-460W-1
  • Brand Afore
Ai economisit: 517 , 00 Lei
15319 , 99 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
3-5 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Pachetul contine
Descriere produs
Kit-ul este compus din:
1x Invertor On-Grid trifazat BNT010KTL-2
22x panouri fotovoltaice CHSM48RN(DG)/F-BH-460w
Invertor trifazat
Afore BNT010KTL-2 este un invertor trifazat AC de 10 kW de inalta calitate, fara transformator, trifazat, echipat cu doua trackere MPPT.
Panoul fotovoltaic monocristalin
Panoul fotovoltaic bifacial astroERGY 460W CHSM48RN(DG)/F-BH-460w reprezinta o solutie avansata si eficienta pentru generarea de energie solara. Conceput pentru a oferi performante superioare, acest panou este ideal pentru diverse aplicatii, de la sisteme rezidentiale la proiecte comerciale, asigurand o sursa de energie curata si fiabila.
Cu o putere nominala de 460W, panoul astroERGY garanteaza o contributie substantiala la necesitatile energetice. Constructia sa robusta si materialele de inalta calitate ii asigura o durabilitate exceptionala si rezistenta sporita la conditiile meteorologice variate, promitand o lunga perioada de functionare fara probleme.
livrare palet solare
Descriere
Descriere produs
Kit-ul este compus din:
Invertor trifazat
livrare palet solare
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie -
  • Garantie Oferita de producator -
  • Brand Afore
Invertor
Caracteristici de intrare DC
Max. putere DC, (W) 14
Max. Tensiune DC, (V) 1000
Tensiune nominala, (V) 620
Gama de tensiune DC MPRT, (V) 150-850
Gama de tensiune MPPT la putere maxima, (V) 500-850
Tensiune initiala, (V) 150
Curent maxim, (A) 15 x 2
Curentul de scurtcircuit al modulului fotovoltaic, (A) 24 x 2
Numarul de MPPT 2/2
Tip conector de intrare MC4
Caracteristici de iesire AC
Max. Putere AC, (W) 11
Putere nominala AC, (W) 10
Max. curent de iesire AC, (A) 17
Tensiune nominala, (V) 3P + N + PE / 3P 220, 230, 240
Frecventa nominala a curentului alternativ, (Hz) 50/60
Factor de putere 1 default -0.8 ~ + 0.8
Curent de iesire THD <3%
Alte caracteristici
Consumul de energie pe timp de noapte, (W) <1
Eficienta maxima, (%) 98.30
Eficienta EURO, (%) 97.95
Polaritate inversa DC Da
Monitorizarea rezistentei de izolatie Da
Protectie la scurtcircuit Da
Protectie la iesire impotriva tensiunii AC prea ridicate Da
Protectie contra virus Da
Detectarea curentului rezidual Da
Protectie la supratensiune DC Da
Protectie termala Da
Comutator DC incorporat Da
Dimensiuni (mm) 460 x 345 x 170
Rezistenta la apa IP65
Interval de temperatura, (° C) -25 ~ + 60
Interval de umiditate, (%) 0-100%
Tipologie Fara transformator
Comunicare RS485, WiFi, Ethernet (optional)
Racire Convectie
inaltimea maxima, (m) 4000
Greutate 17000 g
Certificate si standarde
Panou solar
Caracteristica Detalii
Tip Produs Panou fotovoltaic
Tip Panou Solar Bifacial
Putere Panou 460W
Brand astroERGY
SKU Produs CHSM48RN(DG)/F-BH-460w
Greutate 24.5 kg
Latime 1760 mm
Inaltime 1134 mm
Grosime 30 mm