Kit invertor On-Grid trifazat 8kW si 18 panouri fotovoltaice, Growatt KIT-MOD-8000-TL3-X(AFCI)-panou
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Pachet format din:
  • Invertor hibrid trifazat 8kW
  • 18 panouri monocristaline 460W
  • Montajul se face doar de personal autorizat
  • Garantie extinsa 10 ani Growatt
  • 25 ani garantie Astronergy
  • Garantia este valabila doar cu inregistrare prealabila pe site-ul producatorului
Daca marfa este refuzata, se retine taxa de transport.
  • Cod produs KIT-MOD-8000-TL3-X(AFCI)-panou
  • Brand GROWATT
Ai economisit: 404 , 00 Lei
14177 , 99 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
3-5 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Pachetul contine
Descriere produs
Kit-ul este compus din:
1x Invertor MOD-8000-TL3-X(AFCI)
18x Panouri fotovoltaice CHSM48RN(DG)/F-BH-460w
Invertor
Invertor pentru sistem fotovoltaic, trifazat, 8KW, ON-GRID, Growatt, MOD-8000-TL3-X(AFCI)
Acest produs este agreat ANRE.
Totodata trebuie instalat doar de persoanele autorizate.
Panou fotovoltaic
Panoul fotovoltaic bifacial astronERGY 460W reprezinta o solutie avansata si eficienta pentru generarea de energie solara. Conceput pentru a oferi performante superioare, acest panou este ideal pentru diverse aplicatii, de la sisteme rezidentiale la proiecte comerciale, asigurand o sursa de energie curata si fiabila.
Cu o putere nominala de 460W, panoul astronERGY garanteaza o contributie substantiala la necesitatile energetice. Constructia sa robusta si materialele de inalta calitate ii asigura o durabilitate exceptionala si rezistenta sporita la conditiile meteorologice variate, promitand o lunga perioada de functionare fara probleme.
palet
Descriere
Descriere produs
Kit-ul este compus din:
Invertor
Acest produs este agreat ANRE.
Panou fotovoltaic
palet
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie -
  • Garantie Oferita de producator -
  • Brand GROWATT
**Garantia se ofera in urmatoarele conditii:
1. Completare formular garantie pe website Growatt: warranty.growatt.com
Putere fotovoltaica recomandata max. 12000W
Tensiune DC max. 1100V
Tensiunea de pornire 200V
Tensiune nominala 580V
Nr. trackere MPP 2
Putere nominala AC 8000W
Tensiune nominala AC
220V/380V, 230V/400V (340-440V) | 50/60 Hz (45-55Hz/55-65 Hz)
Curent de iesire max. 13.3 A
Nivel de protectie IP66
Eficienta max. 98,3%
Protectie la supratensiune
AC/DC Tipul II / Tipul II
Greutate 14 kg
Dimensiune
425 x 387 x 178 mm
Agreat
Agreat ANRE
Caracteristica Detalii
Tip Produs Panou fotovoltaic
Tip Panou Solar Bifacial
Putere Panou 460W
Brand astronERGY
SKU Produs CHSM48RN(DG)/F-BH-460w
Greutate 24.5 kg
Latime 1760 mm
Inaltime 1134 mm
Grosime 30 mm