Kit invertor On-Grid monofazat Afore, 5KW si 11 panouri fotovoltaice monocristaline 455W Canadian Solar, HNS5000TL-2-455W
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Pachet formati din:
  • Invertor monofazat 5KW
  • 11 panouri monocristaline 455W
  • Garantie extinsa 5 ani Afore
  • 25 ani garantie Canadian Solar
  • Garantia este valabila doar cu inregistrare prealabila pe site-ul producatorului
Daca marfa este refuzata, se retine taxa de transport.
  • Cod produs HNS5000TL-2-455W
  • Brand Afore
Produs indisponibil
Solicita postare in SICAP
Pachetul contine
Descriere produs
Kit-ul este compus din:
1x Invertor On-Grid monofazat HNS5000TL-2
11x panouri fotovoltaice CS6.2-48TD-455-BF
Invertor
Invertorul HNS5000TL-2 prezinta un sistem On Grid, cu un tip de bransament monofazat, o putere de pana la 5kW si o eficienta de pana la 98.2%. In plus, aceasta dispune de indicatori LED si display OLED.