Kit invertor On-Grid monofazat Afore, 3KW si 7 panouri fotovoltaice monocristaline 455W Canadian Solar, HNS3000TL-2-455W
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Pachet format din:
  • Invertor trifazat 3KW
  • 7 panouri monocristaline 455W
  • Garantie extinsa 5 ani Afore
  • 25 ani garantie Canadian Solar
  • Garantia este valabila doar cu inregistrare prealabila pe site-ul producatorului
Daca marfa este refuzata, se retine taxa de transport.
  • Cod produs HNS3000TL-2-455W
  • Brand Afore
Produs indisponibil
Solicita postare in SICAP
Pachetul contine
Descriere produs
Kit-ul este compus din:
1x Invertor On-Grid monofazat HNS3000TL-2
7x panouri fotovoltaice CS6.2-48TD-455-BF
Invertor
Afore HNS3000TL-2 este un invertor cu puterea de 3 kW de inalta calitate, fara transformator, monofazat, echipat cu doua trackere MPPT.
Specificatii model: HNS3000TL-2
  • Putere DC maxima: 3600 W
  • Putere nominala AC: 3000 W
  • Putere maxima AC: 3300 W
  • Tensiune DC maxima: 550V
  • Curent continuu maxim: 2x12A
  • Interval mppt: 70-550
  • Tensiune de pornire: 80V
  • Curent alternativ maxim: 15A
  • Curent AC nominal: 13A
  • MPPT :2
  • Eficienta MMPT: 99,9%