Cablu de incarcare pentru masini electrice, Type 2, trifazat, 22kW, 32A, 5 m, albastru, Ampevo, T22-3/32BL
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Trifazat
  • Putere: 22 kW
  • Amperaj: 32 A
  • Lungime: 5 metri
  • Culoare: albastru
  • Cod produs T22-3/32BL
  • Brand Ampevo
  • Garantie 24 luni
Produsul poate fi livrat la locker
866, 99 Lei
Pe comanda
Solicita postare in SICAP
Descriere produs
Cablul de incarcare EV Type 2 T22-3/32BL de la Ampevo este proiectat pentru a oferi o solutie sigura, eficienta si fiabila pentru incarcarea vehiculelor electrice atat in mediul rezidential, cat si in cel comercial. Cu o putere maxima de incarcare de 22kW si un amperaj de 32A, acest cablu asigura timpi de incarcare rapizi, fiind ideal pentru utilizatorii care doresc o incarcare completa intr-un timp redus.
Functioneaza la o tensiune de alimentare de 400V (trifazic), ceea ce il face compatibil cu majoritatea statiilor de incarcare Type 2 din Europa. Conectorii robusti de tip Type 2, atat pentru statia de incarcare cat si pentru vehicul, garanteaza o conexiune sigura si stabila, prevenind pierderile de energie si asigurand o incarcare optima.
Descriere
Descriere produs
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie 24 luni
  • Ecotax 2
  • Brand Ampevo
Putere maxima 22kW
Amperaj maxim 32A
Tensiunea de alimentare 400V
Temperatura de operare -30°C ~ -50°C