Modul SFP Single Mode 2 Fibre Gigabit max 20KM 2 con X LC
49.99 RON

Modul SFP Single Mode 2 Fibre Gigabit max 20KM 2 con X LC

|
Adauga intrebare
Descriere

Modul SFP Single Mode 2 Fibre Gigabit max 20KM 2 conectori LC

  • Cod produs SFP-1310-20SMF-LC
  • Brand Safer
  • Taxa verde 0
  • Termen de livrare: 1-2 zile
49.99 RON
In stoc

Descriere produs

Modul SFP Single Mode 2 Fibre Gigabit max 20KM 2 conectori LC 

Protocoale de transmisie: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Tip fibră optică: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Fibră optică monomod
Distanța maximă de transmitere: 20 km
Rata de transfer: max. 1.25 Gb/s
Număr de fibre folosite:
Conectori optici: 2 x LC
Sursa de lumină / lungime de undă ieșire optică: Laser FP / 1310 nm
Putere emisie: -8 ... -3 dB
Senzitivitate receptor: ≥ -22 dB
Alimentare: 3.3 V DC
Temperatură de lucru: 0 °C ... 70 °C
Greutate: 0.017 kg