Camera supraveghere IP Tiandy seria AK Color Maker TC-C320N-AKI3WEY2.8V2.0, 2MP, 2.8mm, iluminare duala, microfon, PoE
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Rezolutie 2MP (1920x1080)
  • Lentila fixa 2.8mm, unghi 94.4°
  • Iluminare: IR 30m si LED alb 15m
  • Functii imagine: DWDR, 3D DNR, BLC, HLC, Defog
  • Microfon incorporat
  • Compatibila ONVIF (Profile S/T), SDK, CGI, Milestone, Easy7 VMS
  • Alimentare PoE (IEEE 802.3af) prin NVR
  • Consum maxim 2.5W
Camera nu dispune de slot pentru card microSD, fiind optimizata pentru stocarea in retea prin NVR.
  • Cod produs TC-C320N-AKI3WEY2.8V2.0
  • Brand Tiandy
  • Garantie 24 luni
Produsul poate fi livrat la locker
PRP: 119 , 99 Lei
91, 99 Lei
Diferenta: 28 , 00 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
1-2 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Descriere produs
Camera de supraveghere bullet Tiandy TC-C320N-AKI3WEY2.8V2.0 din seria AK ofera o combinatie excelenta intre performanta, eficienta energetica si constructie rezistenta pentru instalatii de securitate profesionale. Cu o rezolutie de 2MP (1920×1080) si un senzor CMOS de 1/3", aceasta camera este ideala pentru monitorizarea zonelor rezidentiale, comerciale sau industriale unde este nevoie de imagini clare si detalii precise. Lentila fixa de 2.8mm ofera un camp vizual larg de 94.4° (orizontala), captand eficient activitatea din jur. seria ak tyandi
functia high light compensation HLC
Detectare
41.48 m
Observare 16.46 m
Recunoastere 8.3 m
Identificare 4.1 m
analiza DORI
Alimentarea se face prin PoE (IEEE 802.3af), cu un consum redus de doar 2.5W, ceea ce o face eficienta si usor de instalat cu un singur cablu pentru date si alimentare. PoE
Descriere
Descriere produs
Detectare
41.48 m
Observare 16.46 m
Recunoastere 8.3 m
Identificare 4.1 m
analiza DORI
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie 24 luni
  • EAN 6976642043535
  • Ecotax 0.18
  • Rezolutie 2MP 1080p Full HD
  • Brand Tiandy
  • Iluminare noapte Iluminare duala cu LED si IR
  • Audio camere IP Microfon
  • Destinatie Utilizare camera Interior
Tip carcasa Tureta, plastic
Rezolutie maxima 2MP (1920×1080) la 30fps
Senzor imagine 1/3” CMOS
Iluminare minima Color: 0.02 Lux @ F1.6 / B/W: 0 Lux cu IR
Lentila Fixa, 2.8mm, montura M12
Camp vizual H: 94.4°, V: 53.2°, D: 108.2°
IR si LED alb IR: pana la 30 m / LED alb: pana la 15 m
LED-uri 2 IR + 2 LED-uri albe
Tehnologii imagine Smart IR, DWDR, 3D DNR, BLC, HLC, Defog
Microfon 1x integrat
Compresie video S+265 / H.265 / H.264B/M/H
Rata de bit video 32 kbps – 4 Mbps
Compresie audio G.711A / G.711U
Audio sampling rate 8 kHz
OSD 1 zona text, 1 linie, max 48 caractere
Masca de intimitate 4 zone statice
Detectie miscare Da
Retea RTSP, HTTP, TCP, UDP, DHCP, DNS, Telnet, IPv4, NTP
Compatibilitate VMS ONVIF (Profile S/T), SDK, CGI, Milestone, Easy7
Alimentare PoE IEEE 802.3af, max. 2.5W
Protectii IP67, ESD 6000V, Surge 4000V
Temperatura functionare -30°C ~ +60°C
Umiditate functionare Pana la 95% RH
Dimensiuni 94 × 94 × 78 mm
Dimensiuni pachet 105 × 105 × 85 mm