Camera supraveghere IP seria Lite, Tiandy TC-C38US-LKI5WEYMS2.8V4.0, Color Maker, 8MP 4K, 2.8mm, iluminare duala, microfon, slot card microSD, PoE, IP67
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Rezolutie ultra HD 4K, 8MP, 3840×2160
  • Lentila fixa 2.8 mm cu unghi 104.8°
  • Vizibilitate IR 50 m si LED alb 15 m
  • Tehnologii imagine: WDR 120 dB, 3D DNR, BLC, HLC, Defog
  • Microfon incorporat
  • Suport card microSD pana la 512 GB
  • Cardul se achizitioneaza separat
  • Detectie persoane/vehicule, tripwire, perimetru
  • Compatibilitate ONVIF (S/T/G/M), SDK, RTSP, RTMP, Milestone
  • Suport PoE si alimentare 12V DC
  • Consum eficient max. 9W
  • Aplicatie mobila
  • Protectie IP67
  • Cod produs TC-C38US-LKI5WEYMS2.8V4.0
  • Brand Tiandy
  • Garantie 24 luni
Produsul poate fi livrat la locker
PRP: 737 , 99 Lei
572, 99 Lei
Diferenta: 165 , 00 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
45-60 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Descriere produs
Camera de supraveghere Tiandy TC-C38US-LKI5WEYMS2.8V4.0 de 8MP cu lentila fixa de 2.8 mm, este o solutie de top pentru proiectele de securitate care necesita performanta superioara, flexibilitate si imagini de calitate 4K, atat ziua, cat si noaptea. Echipata cu un senzor CMOS performant de 1/2.8” si tehnologie IR avansata, camera este ideala pentru aplicatii profesionale in zone rezidentiale, comerciale sau industriale. rezolutie
Functiile avansate de procesare a imaginii precum WDR 120 dB, 3D DNR, BLC, HLC, Defog si White Balance reglabil contribuie la obtinerea unor cadre clare si echilibrate indiferent de conditiile de lumina sau vreme. Lentila fixa de 2.8 mm ofera un unghi larg de vizualizare de pana la 104.8° orizontal, acoperind eficient zona monitorizata. functii imagine
Are slot pentru card microSD de pana la 512 GB pentru stocare locala. card micro SD
Alimentarea se face fie prin 12V DC, fie prin PoE (IEEE 802.3af), oferind flexibilitate la instalare si un consum eficient de doar 8W (DC) sau 9W (PoE).  alimentare PoE
decarca aplicatia mobila
Descriere
Descriere produs
decarca aplicatia mobila
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie 24 luni
  • EAN 6976642041982
  • Ecotax 2
  • Rezolutie 8 Megapixeli(4K)
  • Brand Tiandy
  • Iluminare noapte Iluminare duala cu LED si IR
  • Audio camere IP Microfon
  • Destinatie Utilizare camera Exterior
Tip senzor imagine 1/2.8" CMOS
Iluminare minima Color: 0.002 Lux @ F1.6, AGC ON / B/W: 0 Lux cu IR
Timp de expunere 1s ~ 1/100000s
Mod zi/noapte IR-cut filter cu comutare automata (ICR)
Smart IR Da
WDR 120 dB
Raport semnal/zgomot >42 dB
Reglaj unghi Pan: 0360°, Tilt: 090°, Rotire: 0~360°
Lentila Fixa, 2.8 mm, F1.6, montura M12
Camp vizual H: 104.8°, V: 56.7°, D: 121.1°
Distanta DORI Detect: 77 m, Observare: 30.5 m, Recunoastere: 15.5 m, Identificare: 7.5 m
LED-uri IR 4 LED-uri IR, raza IR pana la 50 m, 850 nm
LED-uri albe 4 LED-uri albe, raza pana la 15 m
Compresie video S+265, H.265, H.264B/M/H, Motion JPEG
Bitrate video 32 kbps ~ 16 Mbps
Compresie audio G.711A, G.711U, ADPCM_D, AAC_LC
Rata de esantionare audio 8 kHz / 32 kHz / 48 kHz
Rezolutie maxima 8MP (3840×2160) @ 20fps
Flux principal PAL: 20/25 fps, NTSC: 20/30 fps (rezolutii multiple)
Flux secundar / al treilea flux PAL: 25fps / NTSC: 30fps – rezolutii standard
Tehnologii imagine BLC, HLC, 3D DNR, DWDR, Defog, ROI, Corridor Mode
White Balance Auto / Semi-Auto / Manual / Moduri presetate
Suprapunere text / OSD 5 regiuni, 2 linii, max. 127 caractere per regiune
Masca de intimitate 4 zone statice
Suport overlay imagine 1 imagine BMP (200x200 pixeli, 16 culori)
Alarme generale Detectie miscare, sabotaj
Alarme de exceptie Supratensiune, conflict IP/MAC, eroare disc
Analiza video Clasificare om/vehicul, Tripwire, Perimetru, 8 reguli per scena
Stocare locala Suporta card microSD pana la 512 GB
Interfata retea RJ-45 10/100 Mbps
Compatibilitate retea ONVIF (S/T/G/M), SDK, CGI, RTSP, RTMP, Milestone, Easy7 VMS
Conexiuni simultane Pana la 7
Interfete web compatibile IE10+, Chrome57+, Firefox52+, Edge89+, Safari11+
Microfon incorporat Da
Buton reset Da
RTC (ceas intern) Da
Limbi interfata web 19 limbi disponibile
Temperatura de operare -40°C ~ +65°C
Umiditate operare/stocare Pana la 95% RH (fara condens)
Alimentare 12V DC ±25% (max. 8W) / PoE IEEE 802.3af (max. 9W)