Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Inregistrare Full HD @ 30 fps
  • Detectare miscare
  • Lentila de 2.8mm
  • Unghi vizual 112.1°
  • Functioneaza cu aplicatia mobila
  • Detectare miscare
  • Alimentare PoE
  • 24 de luni garantie
  • Cod produs DS-2CD1121-IF2.8
  • Brand Hikvision
  • Garantie 36 luni
Produsul poate fi livrat la locker
PRP: 265 , 99 Lei
264, 99 Lei
Diferenta: 1 , 00 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
1-2 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Descriere produs
Camera de supraveghere de interior, de tip dome, IP de la Hikvision, DS-2CD1121-IF2.8
Rezolutie de inregistrare Full HD si lentila de 2.8mm
Rezolutia senzorului este de 1920x1080 pixeli, astfel camera inregistreaza peste 2 milioane de pixeli oferind o imagine clara. Cu ajutorul lentilei de 2.8mm camera produce un unghi vizual superior altor camere din aceasta gama, de 112.1°.
camera de interior cu unghi larg de vizualizare
supraveghere cu infrarosu
Iluminator nocturn ascuns ochiului uman
Reducere digitala a zgomotului de imagine
Tehnologie DWDR
Camera cu carcasa foarte rezistenta la conditiile meteo si tentativele de vandalizare
Camera este gandita sa functioneze la temperaturi cuprinse intre -10°C si +55°C.
Supraveghere rezistenta la praf si apa
camera de surpaveghere cu PoE
Alimentare prin cablul de retea
Descriere
Descriere produs
supraveghere cu infrarosu
Tehnologie DWDR
camera de surpaveghere cu PoE
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie 36 luni
  • EAN 6941264097860
  • Ecotax 0.8
  • Rezolutie 2MP 1080p Full HD
  • Brand Hikvision
  • Iluminare noapte Infrarosu 10 - 30 metri
  • Audio camere IP Fara microfon sau difuzor
  • Destinatie Utilizare camera Interior
Senzor de imagine Senzor CMOS cu scanare progresiva
Dimensiune senzor 1/2.7"
Gama dinamica larga (WDR) DWDR
Zi / Noapte Comutare automata cu filtru IR cut
Ajustare pozitie Vertical: 355°, Inclinatie: 75°
Lentila 2.8mm
Unghi vizual 112.1°
Raza de iluminare cu IR Pana la 30 de metri
Rezolutie maxima 1920x1080
Cadre pe secunda 25 de cadre pe secunda
Compresie video H.264, H264+
Web browser Da
Imbunatatire imagine 3D DNR, BLC, DWDR
Mufa de retea RJ45 10 M/100 M, suporta PoE
Alimentare 12 VDC, 0.4 A, max. 5 W
PoE (802.3af, 36 V - 57 V), 0.2 A - 0.15 A, consum de maxim 6.5 W
Temperatura de operare -30 °C pana la +60 °C