Camera supraveghere HDCVI Dahua HAC-HDW1200TLM-IL-A-BLACK, 2MP, Smart Dual Light 20m, Microfon, IP67
Adauga intrebare
Descriere scurta
  • Rezolutie: 2MP
  • Smart Dual Light: 20m
  • Lentila fixa: 2.8mm
  • Microfon
  • Indice de protectie: IP67
  • Culoare: neagra
  • Cod produs HAC-HDW1200TLM-IL-A-BLACK
  • Brand Dahua
  • Garantie 24 luni
Produsul poate fi livrat la locker
PRP: 196 , 99 Lei
145, 99 Lei
Diferenta: 51 , 00 Lei
In stoc
Termen de expediere estimativ:
1-2 zile lucratoare
Solicita postare in SICAP
Descriere produs
Camera de supraveghere HAC-HDW1200TLM-IL-A-BLACK suporta o rezolutie maxima de 2MP, pentru a va putea bucura de imagini mai clare. Camera are o lentila fixa de 2.8mm, cu un unghi de vizualizare 102°.  2MP
Descriere
Descriere produs
Specificatii tehnice
Specificatii tehnice
  • Garantie 24 luni
  • EAN 6923172553461
  • Ecotax 0.80
  • Rezolutie 2MP 1080p Full HD
  • Brand Dahua
  • Iluminare noapte Iluminare duala cu LED si IR
  • Destinatie Utilizare camera Interior
Senzor de imagine 2 MP CMOS
Rezolutie maxima 1920 (H) × 1080 (V)
Distanta de iluminare IR: 20 m (65.62 ft)
Lumina calda 20 m (65.62 ft)
Control On/Off Iluminator Auto
Numar de iluminatoare 1 (lumina calda); 1 (lumina IR)
Tip lentila Focala fixa
Auto Focus Nu
Montura lentila M12
Distanta focala 2.8 mm
Rezolutie 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480)
Zi/Noapte Auto(ICR)/Color/Alb-Negru
BLC BLC; HLC; DWDR
WDR DWDR
Balans de alb Auto; Balans de alb pe zona
Controlul castigului Auto
Reducerea zgomotului 3D NR
Iesire video Optiuni de iesire video CVI/TVI/AHD/CVBS printr-un port BNC
Intrare audio 1 canal
Alimentare electrica 12 VDC ± 30%
Consum maxim de energie Max 2.6W (12 VDC, IR pornit)
Temperatura de functionare –40 °C la +60 °C (–40 °F la +140 °F)
Umiditate de functionare <95% (RH), fara condens
Temperatura de stocare –40 °C la +60 °C (–40 °F la +140 °F)
Umiditate de stocare <95% (RH), fara condens
Protectie IP67
Material carcasa Metal
Dimensiuni produs φ94.0 mm × 85.7 mm