Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

PIGTAIL Single Mode SC/APC 900UM 1.5M G657A

0 din 5 scrie un review

Producator: Safer

Cod produs: C1410217

PIGTAIL Single Mode SC/APC 900UM 1.5M G657A

Livrare din stoc | 1-2 zile

Comenzi telefonice: 0371-783-783

5,99 RON(include TVA)

IN STOC Stoc

Cos Adauga in cos
Introduceti adresa de e-mail si telefonul.
Adauga la favorite Vreau instalare
Descriere Down Comentarii Down

PIGTAIL Single Mode SC/APC 900UM 1.5M G657A


Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Produse similareDown
Conector rapid cu GEL

0,49 RON 0,39 RON (include TVA)

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

0,27 RON (include TVA)

Conector ecranat Rj45 CAT5E

0,79 RON (include TVA)

Fibra optica 8 fire Single Mode

2,59 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Galben

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Rosu

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Verde

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Gri

2,99 RON (include TVA)

Cablu de retea UTP Cat5 mufat 1 metru

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT6 0.5M Galben

3,49 RON (include TVA)

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail PIGTAIL Single Mode SC/APC 900UM 1.5M G657A unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH