Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

Switch 48 porturi Gigabit + 4 SFP Management L2 TP-Link T2600G-52TS

0 din 5 scrie un review

Producator: Tp-Link

Cod produs: T2600G-52TS

Switch 48 porturi Gigabit + 4 SFP Management TP-Link T2600G-52TS

Livrare din stoc | 1-2 zile

Comenzi telefonice: 0371-783-783

1.799,99 RON

1.599,99 RON(include TVA)

Transport Gratuit

IN STOC Stoc

Cos Adauga in cos
Introduceti adresa de e-mail si telefonul.
Adauga la favorite Vreau instalare

Switch 48 porturi Gigabit + 4 SFP Management TP-Link T2600G-52TS

 

Switch TP-Link T2600G-52TS (TL-SG3452), JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots, Rackmount Kit, GUI and CLI management, Port/ MAC/Protocol-based/Private VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1p CoS/DSCP priority, Rate Limiting, 802.1x and Radius Authentication, IEEE 802.3ad, Port Mirroring, SSL, SSH, CLI, SNMP, RMON

 
Porturi 48 x 10/100 Mbps (RJ-45) 4 x 10/100/1000Mbps/Gigabit SFP 1 x Micro-USB Consola 1 x RJ45 Consola
Putere consumata (W) 33.52
Management Web-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3,compatibil cu MIB-uri publice si MIB-uri TP-LINK private RMON (1, 2, 3, 9 grupuri) DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 Dual Image Monitorizare CPU Port Mirroring Time Setting: SNTP Functie NDP/NTDP integrata Upgrade Firmware: TFTP & Web Diagnosticare sistem: VCT SYSLOG si Public MIBS
Cablare (fire) 10Base-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
Securitate 802.1x authentication DoS (Denial of Service) RADIUS authentication Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control Dynamic ARP inspection (DAI) IP-MAC-Port-VID Binding Port security SSH v1/v2 SSL v3/TLSv1
Alimentare 100V - 240V / 50Hz - 60Hz
Dimensiuni (D x H x W mm) 220 x 44 x 440

Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Produse similareDown
Conector rapid cu GEL

0,49 RON 0,39 RON (include TVA)

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

0,27 RON (include TVA)

Priza dubla de retea aplicata 8P8C CAT6

14,99 RON 12,49 RON (include TVA)

Fibra optica 8 fire Single Mode

2,59 RON (include TVA)

Cablu de retea UTP Cat5 mufat 1 metru

2,99 RON (include TVA)

Patchcord UTP CAT6, 2 metri, ROSU

4,99 RON (include TVA)

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail Switch 48 porturi Gigabit + 4 SFP Management L2 TP-Link T2600G-52TS unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH