Set module SFP Single Mode 20KM WDM 1000Mb/s conector LC
149.99 RON

Set module SFP Single Mode 20KM WDM 1000Mb/s conector LC

|
Adauga intrebare
Descriere

Set module SFP Single Mode 20KM WDM 1000Mb/s conector LC , o bucata RX + o bucata TX

  • Cod produs C1410052
  • Brand Safer
  • Taxa verde 0
Produs indisponibil

Descriere produs

Set module SFP Single Mode 20KM WDM 1000Mb/s conector LC , o bucata RX + o bucata TX.

  • comunicaţie bidirecţională pe o singură fibră (WDM),
  • funcţionează în reţele single-mode,
  • viteză de transmisie de până la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
  • rază de transmisie de până la 20 km,
  • mufă optică: LC.