Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC

0 din 5 scrie un review

Producator: Safer

Cod produs: 2XL1401

Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC

Livrare din stoc | 1-2 zile

Comenzi telefonice: 0371-783-783

179,99 RON(include TVA)

IN STOC Stoc

Cos Adauga in cos
Introduceti adresa de e-mail si telefonul.
Adauga la favorite Vreau instalare
Descriere Down Comentarii Down

Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC

  • comunicaţie bidirecţională pe 2 fibre multimode,
  • viteză de transmisie de până la 155 Mb/s (IEEE 802.3u 100Base-FX),
  • rază de transmisie de până la 550 m,
  • conectori optici: LC.
 
Modul optic SFP ULTIMODE-011M funcţionează cu fibre multi-mode de până la 550 m lungime, şi viteze de transmisie de până la 155 Mb/s. 
Distanţa maximă de transmisie depinde de tipul de fibră multi-mode. 500 m pentru fibre de dimensiune 50/128 sau 300 m pentru fibre de dimensiunea 62.5/128 um...
 
Modulele SFP din seria ULTIMODE sunt echipate cu conectori LC. Principalul avantaj al conectorilor LC este dimensiunea mică şi sistemul de blocare pentru protecţia împotriva deconectării accidentale.
 
Modulul din seria ULTIMODE poate fi folosit împreună cu convertoare media şi cu majoritatea switch-urilor şi router-elor cu slot-uri SFP (cu echipamente CISCO) compatible cu standardul IEEE 802.3u 100Base-FX.
 
Utilizarea de convertoare media, cu posibilitatea de a schimba modulele SFP este deosebit de avantajoasă atunci când vine vorba de modificări de configurare a reţelei. În loc să înlocuiţi întreaga unitate, este suficient să se se schimbe transceiver-ul SFP.

Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Produse similareDown
Conector rapid cu GEL

0,49 RON 0,39 RON (include TVA)

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

0,27 RON (include TVA)

Conector ecranat Rj45 CAT5E

0,79 RON (include TVA)

Fibra optica 8 fire Single Mode

2,59 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Galben

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Rosu

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Verde

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Gri

2,99 RON (include TVA)

Cablu de retea UTP Cat5 mufat 1 metru

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT6 0.5M Galben

3,49 RON (include TVA)

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail Set module SFP Multi Mode 500M 100Mb/s conector LC unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH