Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

Set module SFP Multi Mode 2KM 1000Mb/s conector LC

0 din 5 scrie un review

Producator: Safer

Cod produs: 2XL1405

Set module SFP Multi Mode 2KM 1000Mb/s conector LC

Livrare din stoc | 1-2 zile

Comenzi telefonice: 0371-783-783
Formele de plata acceptate :
Plata Ramburs : Platesti la primirea coletului
Plata anticipata : Prin virament bancar

199,99 RON

179,99 RON(include TVA)

IN STOC Stoc

Cos Adauga in cos
Introduceti adresa de e-mail si telefonul.
Adauga la favorite Vreau instalare
Descriere Down Comentarii Down
  • comunicaţie bidirecţională pe 2 fibre multi-mode,
  • viteză de transmisie de până la 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
  • rază de transmisie de până la 2 km,
  • mufe optice: LC.
 
Modulele optice ULTIMODE sunt compatibile cu standardul SFP (Small Form-factor Pluggable). ULTIMODE SFP-023G funcţionează cu fibre optice multi-mode la viteze de până la 1.25 Gb/s. Distanţa maximă de transmisie este de 2 km.
 
Modulele SFP din seria ULTIMODE sunt echipate cu conectori LC. Principalul avantaj al conectorilor LC este dimensiunea mică şi sistemul de blocare pentru protecţia împotriva deconectării accidentale.
 
Modulul Gigabit (GbE) SFP din seria ULTIMODE poate fi folosit împreună cu convertoare media şi cu majoritatea switch-urilor şi routerelor cu slot-uri SFP (cu echipamente CISCO), compatibile cu standardul IEEE 802.3z 1000Base-FX. Un exemplu de convertor media care poate fi folosit cu astfel de module este M-100G/SFP L1301.
 
Utilizarea de convertoare media, cu posibilitatea de a schimba modulele SFP este deosebit de avantajoasă atunci când vine vorba de modificări de configurare a reţelei. În loc să înlocuiţi întreaga unitate, este suficient să se se schimbe transceiver-ul SFP.

 


Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Produse similareDown
Conector rapid cu GEL

0,49 RON 0,39 RON (include TVA)

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

0,27 RON (include TVA)

Mufa UTP 8p8c Cat6E

0,30 RON (include TVA)

Conector ecranat Rj45 CAT5E

0,79 RON (include TVA)

Fibra optica 8 fire Single Mode

2,59 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Galben

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Rosu

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Verde

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Gri

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT6 0.5M Galben

3,49 RON (include TVA)

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail Set module SFP Multi Mode 2KM 1000Mb/s conector LC unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH