Set mediaconvertor RX TX Multi Mode conectori SC max 2KM
149.99 RON 179.99 RON

Set mediaconvertor RX TX Multi Mode conectori SC max 2KM

|
Adauga intrebare
Descriere

Set mediaconvertor RX TX Multi Mode conectori SC max 2KM

  • Cod produs OM1-MM
  • Brand Safer
  • Taxa verde 0
  • Termen de livrare: 1-2 zile
149.99 RON 179.99 RON
In stoc

Descriere produs

Set mediaconvertor RX TX Multi Mode conectori SC max 2KM

Conector optic: SC
Număr de fibre: 1 buc.
Distanța de emisie: 2 km - Fibră optică multimode
Standardele compatibile: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Port LAN: 1 buc. (RJ-45. UTP/STP)
Viteză de comunicaţie: 10/100 Mbps
Lungime de undă ieșire optică: 1550 / 1310 nm
Caracteristici principale:
  • Auto detecţie MDI/MDI-X
  • Auto detecţie a vitezei de transfer
  • Transmisie bidirecţională printr-o singură fibră optică
  • LED-urile indică starea de funcţionare a echipamentului
  • Tehnologie multiplicată în domeniul lungimii undei optice WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
Alimentare: 5 V DC / 2 A (alimentator în set)
Temperatură de lucru: -10 °C ... 50 °C
Umiditatea relativă permisă: 5 % ... 95 %
Greutate: 0.140 kg
Dimensiuni: 120  x 72  x 27 mm