Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

Set mediaconvertoare Single Mode RX TX conector SC max 20KM

0 din 5 scrie un review

Producator: Safer

Cod produs: M-207M

Set mediaconvertoare Single Mode RX TX 1 fibra conector SC max 20KM

Livrare din stoc | 1-2 zile

Comenzi telefonice: 0371-783-783
Formele de plata acceptate :
Plata Ramburs : Platesti la primirea coletului
Plata anticipata : Prin virament bancar

249,99 RON(include TVA)

IN STOC Stoc

Cos Adauga in cos
Introduceti adresa de e-mail si telefonul.
Adauga la favorite Vreau instalare
Descriere Down Comentarii Down

Set mediaconvertoare Single Mode RX TX 1 fibra conector SC max 20KM

Conector optic: SC
Număr de fibre: 1 buc.
Distanța de emisie: 20 km - Fibră optică monomod
Standardele compatibile: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Port LAN: 1 buc. (RJ-45. UTP/STP)
Viteză de comunicaţie: 10/100 Mbps
Lungime de undă ieșire optică: 1550 / 1310 nm
Caracteristici principale:
  • Auto detecţie MDI/MDI-X
  • Auto detecţie a vitezei de transfer
  • Transmisie bidirecţională printr-o singură fibră optică
  • LED-urile indică starea de funcţionare a echipamentului
  • Tehnologie multiplicată în domeniul lungimii undei optice WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
Alimentare: 5 V DC / 2 A (alimentator în set)
Temperatură de lucru: 0 °C ... 50 °C
Greutate: 0.176 kg
Dimensiuni: 105  x 70  x 26 mm - Dimensiunile emiţătorului sau ale receptorului

Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail Set mediaconvertoare Single Mode RX TX conector SC max 20KM unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH