Modul SFP+ cu Tranceiver LC, 300m, Lungime unda 850 nm, Tp-Link 10G, TL-SM5110-SR
85.99 RON

Modul SFP+ cu Tranceiver LC, 300m, Lungime unda 850 nm, Tp-Link 10G, TL-SM5110-SR

|
Adauga intrebare
Descriere
  • Transmite date pana la 300 m
  • Viteza de pana la 10 Gbps
  • Suport DDM 
  • Caracteristici SFP
  • Cod produs TL-SM5110-SR
  • Brand Tp-Link
  • Termen de livrare: 2-4 zile
85.99 RON
In stoc

Descriere produs

Modul SFP+ cu Tranceiver LC, TL-SM5110-SR

 

TL-SM5110-SR transmite datele cu 10 Gbps pe o distanta de 300 de metri si accepta conexiuni full duplex. Acesta este protejat de o carcasa din metal, astfel va functiona in parametri normali la temperaturi cuprinse intre 0 - 70ºC.

 

      Pachetul contine:

  • Modul 10G SFP+ TL-SM5110-SR
  • Ghid de instalare