Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

Media convertor (Switch) 1 port Gigabite 1000MB/s + 1 Port SFP

0 din 5 scrie un review

Producator: Dahua

Cod produs: PFS3102-1T

Media convertor  (Switch) 1 port Gigabite 1000MB/s + 1 Port SFP. Accepta intrarea unui modul SFP si iesirea este un LAN GB

Livrare din stoc | 1-2 zile

Comenzi telefonice: 0371-783-783
Formele de plata acceptate :
Plata Ramburs : Platesti la primirea coletului
Plata anticipata : Prin virament bancar

149,99 RON(include TVA)

IN STOC Stoc

Cos Adauga in cos
Introduceti adresa de e-mail si telefonul.
Adauga la favorite Vreau instalare
Descriere Down Comentarii Down

Media convertor 1 port Gigabite 1000MB/s + 1 Port SFP. Accepta intrarea unui modul SFP si iesirea este un LAN GB. Se comporta ca un Switch.

 

Specificații tehnice
Port Ethernet 1x100/1000 Base-X
1x10/100/1000 Base-T
Capacitate switching 6.8G
Packet Forwarding Rate 2.98Mpps
Buffer pachete 1Mb
MAC 8000
Tehnologie Store & forward
General
Alimentare DC12V
Consum ≤3W
Protecție la descărcări electrice Mod comun: 4KV
Mod diferențial: 2KV
Temperatură funcționare -40°C ~ 70°C
Umiditate 10%~90%
Greutate 0.42Kg
Dimensiuni 150mm x 100mm x 30mm

Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Produse similareDown
Conector rapid cu GEL

0,49 RON 0,39 RON (include TVA)

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

0,27 RON (include TVA)

Mufa UTP 8p8c Cat6E

0,30 RON (include TVA)

Conector ecranat Rj45 CAT5E

0,79 RON (include TVA)

Fibra optica 8 fire Single Mode

2,59 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Galben

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Rosu

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Verde

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT5 0.5M Gri

2,99 RON (include TVA)

Patchcord retea CAT6 0.5M Galben

3,49 RON (include TVA)

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail Media convertor (Switch) 1 port Gigabite 1000MB/s + 1 Port SFP unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH