Favorite
Trebuie sa fii autentificat pentru a putea adauga un produs la favorite
INTRA IN CONT

A fost adaugat cu succes la favorite!

User  Contul meu
CATEGORII  

Media convertor Gigabit SM/MM TP-Link MC220L

0 din 5 scrie un review

Producator: Tp-Link

Cod produs: MC220L

Media convertor Gigabit SM/MM TP-Link MC220L. Respectă standardele IEEE 802.3ab şi IEEE 802.3z. Port-ul FX suportă modul hot-swap Transmisie prin fibră optică multi-mode până la 0.55km şi single-mode până la 10km

Livrare din stoc | 1-2 zile

Comenzi telefonice: 0371-783-783

99,99 RON

76,99 RON(include TVA)

IN STOC Stoc

Cos Adauga in cos
Introduceti adresa de e-mail si telefonul.
Adauga la favorite Vreau instalare

Media convertor Gigabit SM/MM TP-Link MC220L. Respectă standardele IEEE 802.3ab şi IEEE 802.3z. Port-ul FX suportă modul hot-swap Transmisie prin fibră optică multi-mode până la 0.55km şi single-mode până la 10km.

 

MC220L este un convertor media care transferă datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibră optică 1000BASE-SX/LX/LH sau vice-versa. Proiectat în conformitate cu standardele IEEE802.3ab 1000Base-T şi IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, MC220L este destinat utilizării cu cablu de fibră optică multi-mode/single-mode, cu conector de tip SC/LC. MC220L funcţionează pe 850nm atât la transmiterea cât şi la recepţia datelor in cazul utilizării cablului de fibră optică multi-mode, si pe 1310nm atât la transmiterea cât şi la recepţia datelor in cazul utilizării cablului de fibră optică single-mode.

MEDIA CONVERTOARE ŞI MODULE
Standarde și Protocoale IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Funcții de Bază Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
Porturi 1 Gigabit SFP port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Lungime de Undă Depends on the used SFP module
Medii Rețea 1000BASE-FX Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-X Multi-mode/Single-mode SFP module
Medii Rețea 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Indicatori LED PWR, LINK, RX
Dimensiuni (L x l x H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Alimentare External Power Adapter
Max Power Consumption 3.95W
Siguranță și Emisie FCC, CE
Mediu Operating Temperature: 0~40 (32~104)
Storage Temperature: -40~70 (-40~158)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
 

Scrie primul review pentru acest produs

Daca ai folosit sau folosesti acest produs, scrie cateva cuvinte despre el

Spune-ti parerea

Nume, Prenume*
 

Adresa e-mail*

Titlu review*
Nota produs*
Continut review*

Produse similareDown
Conector rapid cu GEL

0,49 RON 0,39 RON (include TVA)

Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C

0,27 RON (include TVA)

Priza dubla de retea aplicata 8P8C CAT6

14,99 RON 12,49 RON (include TVA)

Fibra optica 8 fire Single Mode

2,59 RON (include TVA)

Cablu de retea UTP Cat5 mufat 1 metru

2,99 RON (include TVA)

Patchcord UTP CAT6, 2 metri, ROSU

4,99 RON (include TVA)

Trimite pe mail

Te invitam sa recomanzi pe mail Media convertor Gigabit SM/MM TP-Link MC220L unei persoane care ar putea fi interesata de acest produs.
De la
Nume, prenume*
Email*
Catre
Nume, prenume*
Email*
Pentru a trimite mesajul, trebuie sa completati toate campurile.
Mesajul dvs. de recomandare a fost trimis.

Va multumim,
Echipa ATUTECH